Po CAMPach przyszedł czas na Artur Siódmiak Summer Tour. Startujemy już w czwartek 21.07.2016r. na plaży w Dziwnowie. Przy współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki w ramach akcji stop zwolnieniom z wf-u oraz Gminy Dziwnów zamieniamy typowe plażowanie na aktywny wypoczynek. Wakacje to czas, kiedy całe rodziny spędzają czas razem odpoczywając i bawiąc się. Tego dnia plaża w Dziwnowie będzie areną zmagań sportowych w bardzo widowiskowej, plażowej odmianie piłki ręcznej.
W dobie deficytu autorytetów, otyłości, spędzania czasu przed ekranem komputera to właśnie tematyczne, akcyjne CAMP’y stają się panaceum na choroby cywilizacyjne. Spotkanie ze znanym sportowcem to inspiracja i wskazanie najmłodszym drogi do sportowego sukcesu, która prowadzi przez ciężką pracę, wyrzeczenia i regularny trening.
Zaplanowałem dla Was rozgrywki rodzinne z plażowej piłki ręcznej oraz zajęcia multisportowe na piasku. Bez względu na wiek, każdy będzie mógł spróbować swoich sił w tej niezwykle atrakcyjnej dyscyplinie. Ponadto będzie wiele konkursów i gier sprawnościowych– zapowiedział Król Artur.

arturSummerTourY

Czwartkowa impreza będzie okazją do aktywności wszystkich mieszkańców Dziwnowa, albowiem formuła imprezy zapewnia zarówno uczestnictwo czynne, jak i bierne w ramach kibicowania podczas Meczu z udziałem Wicemistrza Polski w Piłce Ręcznej Plażowej 2015 oraz Reprezentantów Polski.

Zapraszam całe rodziny na warsztaty, które odbędą się na boisku plażowym zorganizowanym na plaży w Dziwnowie. Wspólne spędzanie czasu w aktywny sposób to w dzisiejszych czasach deficytowy towar. Dlatego też będą konkursy z nagrodami, stanowiska multisportowe i możliwość zdobycia autografu i zdjęcia z Arturem Siódmiakiem.
11:00-14:00 – trening otwarty „warsztaty plażowej piłki ręcznej”
14:00-16:00 – Mecz pokazowy

Ze sportowym pozdrowieniem
Artur Siódmiak

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>