Za nami Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janerio, w czasie których nasza reprezentacja zdobyła 11 medali. Przypomnijmy, kto wywalczył dla Polski miejsca na olimpijskim podium:

Magdalena Fularczyk-Kozłowska/Natalia Madaj
Anita Włodarczyk
Piotr Małachowski
Marta Walczykiewicz
Maja Włoszczowska
Rafał Majka
Beata Mikołajczyk /Karolina Naja
Czwórka podwójna kobiet – Wioślarstwo
Monika Michalik
Oktawia Nowacka
Wojciech Nowicki

Mając świadomość tego, jak wiele wysiłku kosztowało przygotowanie do Igrzysk Olimpijskich oraz jak wiele determinacji trzeba było włożyć w to, aby w rywalizacji o olimpijski medal wejść na podium, chcemy ich zdobywcom bardzo serdecznie pogratulować.
Emocje, których dostarczyli, pozostaną na długo w naszej pamięci. Radość, wzruszenie, ale przede wszystkim gorący doping adresowany do całej polskiej reprezentacji powodowały, że razem z nimi przeżywaliśmy zwycięstwa, razem z nimi przeżywaliśmy też porażki.

Wiemy, że występ na olimpiadzie sam w sobie jest dużym wyróżnieniem i jednocześnie zwieńczeniem długich i trudnych kwalifikacji, dlatego też chcemy gorąco podziękować wszystkim naszym reprezentantom, niezależnie od zajętego miejsca. Powodzenia w czasie innych występów.
Trzymamy za Was kciuki 🙂

Zdjęcie tytułowe pochodzi ze strony: www.forbes.com

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>