Najbliższa sobota i niedziela upłyną w Dziwnowie pod znakiem atrakcji przygotowywanych w ramach „Projektu Plaża”, realizowanego w ramach letniego cyklu telewizji TVN. Nie jest to jednak jedyne wydarzenie nadchodzącego weekendu. Od piątku zaczynają się regaty jachtów klasy Laser w ramach cyklu Europa Cup. Spodziewamy się blisko 200 zawodników z całego świata, którzy do niedzieli będą rywalizowali na dziwnowskim akwenie (na wschód od wschodniego falochronu).
Wszystkich obecnych w tym czasie w Dziwnowie czeka zatem wiele atrakcji, których zwieńczeniem będą muzyczne koncerty w piątkowy i sobotni wieczór. W piątek wystąpi Szymon Chodyniecki, zaś w sobotę Klaudia Gawor. Obok nich będzie można zobaczyć osobistości telewizji i wielu innych znanych zaproszonych gości, których będzie można spotkać na plaży i dziwnowskich ulicach.

Krótko mówiąc – gwiazd w najbliższy weekend nie zabraknie.

Ramowy program „Projektu Plaża”:
9.30–13.00 Dzień Dobry TVN (konkursy, animacje, poranny jogging);
13.00-14.00 Chillout/Relaks
14.00-17.00 Konkursy/Animacje
15.00-15.30 Pokaz „You Can Dance”
20.00 Otwarcie części wieczornej
20.00 – 2.00 Atrakcje wieczorne /beach party, dj’e, live act’y
21.30 Wieczorny koncert
2.00 Zamknięcie plażowego miasteczka

Szczegóły oraz usytuowanie całości zamieścimy w najbliższych dniach. Serdecznie zapraszamy 🙂Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>