Znamy już głównych, muzycznych wykonawców tegorocznego Festiwalu Gwiazd Sportu. Przypomnijmy, są to: PIERSI (koncert w czwartek 12 sierpnia); IRA (koncert w piątek 13 sierpnia); PATRYCJA MARKOWSKA (koncert w sobotę 14 sierpnia).

Od 3 sierpnia 2021 roku wiemy już także, jakie sportowe gwiazdy, będą odsłaniały repliki swoich medali w dziwnowskiej Alei Gwiazd Sportu. Do grona przeszło 120 sportowców, którzy przez osiemnaście wcześniejszych edycji zostawili w Dziwnowie swój medalowy ślad, dołączą: ANITA WŁODARCZYK (polska lekkoatletka, trzykrotna złota medalistka igrzysk olimpijskich, w tym z Tokio 2020, czterokrotna mistrzyni świata oraz wielokrotna rekordzistka świata, Europy i kraju w rzucie młotem); ZBIGNIEW SPRUCH (kolarz szosowy, mistrz Polski i zawodowy wicemistrz świata); PATRYK DUDEK (żużlowiec, indywidualny wicemistrz świata z 2017 roku, trzykrotny drużynowy mistrz świata); SEBASTIAN CHMARA (lekkoatleta, który specjalizował się w wielobojach, wielokrotny medalista mistrzostw Polski, czołowy wieloboista Europy i świata, halowy mistrz świata).

Na tym nie koniec, bo w planie jest jeszcze jeden sportowiec, ale jego nazwisko będziemy mogli podać w ciągu najbliższych dni.